besi
16 مرداد 1401 - 06:36

خیرین زنجانی در پویش نذر حمایت از یک یتیم شرکت کنند

زنجان - ایرنا-، مدیرکل کمیته امداد استان زنجان گفت: پویش « نذر امسال من، حمایت از یک یتیم» با هدف جذب یکهزار و ۵۰۰ حامی در سطح استان زنجان اجرا می‌شود که مشارکت خیرین می تواند در تحقق برنامه های این بخش کمک زیادی کند.

روح‌الله صاالحی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در راستای بهره‌گیری مطلوب از ظرفیت‌های موجود در عزاداری ماههای محرم و صفر در جهت جذب حداکثری حامیان و زمینه‌سازی برای مشارکت خیران در برنامه اجرایی کمیته امداد حمایت از یک یتیم در استان زنجان  در حال اجراست.

وی با بیان اینکه این پویش با تأسی از سیره و سبک زندگی ائمه معصومین (ع) می‌شود، اضافه کرد: برنامه‌ریزی شده است با مشارکت مطلوب خیران این مهم در سطح استان اجرایی شود.

این مسوول ادامه داد: این طرح در ماههای محرم و صفر، با استفاده از ظرفیت مساجد، حسینیه‌ها، تکایا و هیات‌های مذهبی و نیز ظرفیت روحانیون، مبلغان و مداحان در هدایت نیت‌های خیرخواهانه و مشارکت گسترده زنجانی ‌ها برگزار می‌شود.

وی درباره روش‌های مشارکت در این طرح نیز  خاطر نشان کرد : خیران زنجانی می‌توانند، از طریق کارت مجازی ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۰۳۰۴۲۰، کد آنی پرداخت #۰۲۴*۱*۸۸۷۷*، ارسال عدد یک به سرشماره ۳۰۰۰۳۳۳۳۲۴، درگاه اینترنتی Ekram. Emdad.ir  و شماره ۳۳۷۷۸۱۹۵ در این طرح مشارکت کنند.

منبع: ایرنا
شناسه خبر: 543864