besi
14 مرداد 1401 - 18:45

یک هزار بسته کمک معیشتی بین نیازمندان شهرستان مبارکه توزیع شد

اصفهان- ایرنا- فرمانده ناحیه مقاومت بسیج مبارکه از توزیع یک هزار بسته کمک معیشتی به ارزش ۶ میلیارد ریال بین مددجویان کمیته امداد و نیازمندان این شهرستان خبر داد.

سید فضل الله بهرامی روز جمعه در گفت و گو با ایرنا افزود: این بسته‌ها شامل برنج، روغن، مرغ، ماکارونی و حبوبات است که در هشتمین مرحله از رزمایش مواسات و کمک مومنانه بین خانواده‌های محروم و نیازمند این شهرستان توزیع شد.

وی ادامه داد: از ابتدای شیوع کرونا تا کنون بیش از هفت هزار بسته معیشتی به ارزش ۴۰ میلیارد ریال تهیه و بین نیازمندان این شهرستان توزیع شده است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان مبارکه گفت: همه ظرفیت های سپاه و بسیج و گروه‌های جهادی نهادها، تشکل ها، خیّران، چهره‌های هنری و ملی و آحاد مردم در این زمینه فعال هستند.

وی با بیان اینکه ایثار و همدلی مردم نیکوکار استان اصفهان و شهرستان مبارکه یک سرمایه عظیم دینی است اضافه کرد: در صورتیکه بنا به دلایل اقتصادی و ضرر و زیان ناشی از کرونا، سفره برخی از نیازمندان کوچک شده است اما، سفره انفاق و همدلی مومنانه نیکوکاران در کمک به نیازمندان گسترده‌تر شده است.  بهرامی با اشاره به برگزاری کنگره ملی سرداران و ۶۰۰ شهید سرافراز در مهر امسال، افزود: هفت باب منزل مسکونی برای محرومان و سه باب برای خانواده‌های شهدای مدافع حرم ساخته شده است که همزمان با برگزاری این کنگره ملی واگذار خواهد شد.

شهرستان مبارکه با ۱۵۳ هزار نفر جمعیت در ۴۵ کیلومتری جنوب غربی اصفهان قرار دارد.

منبع: ایرنا
شناسه خبر: 537281